Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
31 postów 32 komentarze

robert89

robert89 - Informacje ze świata

Moje komentarze

 • qqqqqqqq
  Katoliccy psychopaci tacy jak wy zawsze będą ignorować rzeczywistość. Przyznajcie to przed samym sobą - nawet telewizja mówi o ludobójstwie a wy dalej swoje - jesteście idiotami. To już nie jest teoria spiskowa. Czas na włączenie mózgu jeśli go w ogóle macie.
  Kevin Annett - zawód : stalker (część II )
 • @Skanderbeg 15:46:53
  Ty czytać nie umiesz, ja pierd... Mam nadzieję, że kiedyś jakiś muzułmanin poraczy ci genitalia prętem do poganiania bydła to może ci się zmieni myślenie i uwrażliwisz się na cierpienie innych.
  W kanadyjskich mediach zaczęła się dyskusja nt. postwienia Kanady przed Trybunał ONZ za zbrodnie ludobójstwa
 • @korwinista 18:04:57
  No, ale oni mordowali Polaków. Nie wszyscy pewnie, ale nie zrobiono żadnej weryfikacji. Ucielki na Zachód i głoszą głupoty.
  Dlaczego Anders ratował żołnierzy SS Galizien?
 • @circonstance 16:26:27
  Czyli mądry to ten, który nie ma argumentów? No co? Watykan nie naciskał na Polskę, żeby oddała Gdańsk? Masz na to jakiś argument? Nie, jesteś debilem, któy nie ma nic do powiedzenia i się z tego cieszy.
  Patriotyzm vs Katolicyzm
 • @rerak 16:13:41
  Argumenty się skończyły, co? :DDDD
  Patriotyzm vs Katolicyzm
 • @Bara-bar 23:08:48
  Polecam II list do Tymoteusza. Bilblia zakazuje celibatu. ALe przeciętny katolik - whatever it means, nie umie czytać, bądź nie używa tej zdolności.
  ROZWÓD GRZECHEM? GDZIE TAK NAPISANO?
 • @autor
  Kradnijmy! My socjaliści jesteśmy Bogami i możemy decydować o innych ludziach.
  Mity kapitalizmu
 • @interesariusz z PL 19:50:19
  A ty co złodzieju, ślinisz się nawet na parę złotych zarobionych przez dziecko sprzedające maliny, żeby oddało je na budowę socjalizmu?
  Libertarianizm to nie ideologia tylko zakaz kradzieży
 • @SpiritoLibero 12:15:52
  Haha, twoje słowa są puste. Zmieniasz temat i żałośnie kłamiesz: "Jeśli suwerenna emisja pieniądza jest dobrze zorganizowana i kontrolowana to stanowi doskonały instrument do osiągnięcia dobrobytu Narodu bo jej główną zaletą jest brak obciążenia długiem już na starcie i pozwala państwu na prowadzenie suwerennej polityki monetarnej w interesie swoich obywateli. A nie w interesie niewidzialnych „rynków finansowych”." to niby nie jest przedstawienie poglądów?
  Idź dalej NIEgłoś swoich poglądów.
  Przyznałbyś się do tego, że masz poglądy złodziejskie i je zmienił a nie próbujesz zaklinać rzeczywistość. Ja akurat czytałem Maloney'a i sporo się naoglądałem tego co mają do powiedzenia np Ron Paul więc to nie ja muszę się doedukować. Jak wyszło to ty nie znasz konstytucji USA. Obejrzałeś jeden filmik i myślisz, ze wszystko wiesz.
  Nikt normalny nie poprze okradania siebie samego przez inflacje. No chyba, że ten kto sam chce stanąć na czele takiego banku i być królem złodziei.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @SpiritoLibero 22:52:17
  Choćby głosząc ideę banku centralnego. Może ja nie chce, żeby moje pieniądze traciły na wartości poprzez inflację. Może ja chce nie chcę płacić na nic więcej tylko na ograniczone siły wojskowe i wolę, żeby każdy miał dostęp do broni. Ale nie o to tu nie chodzi.

  Nie masz żadnych zasad moralnych (nie masz poczucia przyzwoitości, że nie dysponuje się czudzym mieniem). Dla ciebie wziąść moje pieniądze i wydać je na państwową edukację wbrew mojej woli to nic. Więc jesteś złodziejem.

  Możesz mnie usuwać, jestem przyzwyczajony do cenzury w tym kraju, ale pamiętaj jedno: nie obaliłeś mojego argumentu - że nawołujesz do zabierania mi kasy wbrem mojej woli.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @SpiritoLibero 22:13:23
  Jesteś złodziejem, bo chcesz zabrać to co nie twoje przemocą. A taka jest definicja kradzieży.

  @interesariusz z PL
  żałosne zarzuty... Nawet nie znasz osoby a już wiesz.

  Jestem ciekaw co zrobicie kiedy ludzie inteligentni wyjadą za granicę. Kogo opodatkujecie? Bezdomnych i bezrobotnych? A może będziecie się modlić do Boga, żeby pieniądze zaczęły rosnąć na drzewach?
  Szkoda gadać, gdybyście myśleli racjonalnie to można by było dyskutować.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @SpiritoLibero 21:57:49
  To przestań mnie okradać złodzieju. Nie chce finansować twojej edukacji państwowej ani zjebanego banku centralnego. Jesteś żałosnym robakiem, bo nie umiesz się obyć bez czyichś pieniędzy. Oducz się kraść. Bez przymusu cały ten cyrk by się rozleciał. Umiecie tylko grozić ludziom, że pójdą do więzienia jak nie zapłacą wam 80% pensji. Banda złodziei co im się robić nie chce.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @interesariusz z PL 21:24:17
  Mój dziadek był w AK więc na pewno mam plecy...
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @SpiritoLibero 16:21:46
  "Czyżby ? Pierwszym był Bank of England, połowa XVII wieku. Marksa jeszcze nie było. - Uuuu. Widzę, że nie mamy podstawowej wiedzy"

  Czyli jeżeli podmiot A robi komunizm to to jest komunizm natomiast jeżeli robi to podmiot B to już to nie jest komunizm? Logika nie istnieje?

  "Postaraj się zrozumieć jedną rzecz to potem będziemy mieli z górki :
  Bank Centralny jako taki jest instytucją niezbędna. Tylko jeden warunek - musi być całkowicie suwerenny i należeć do narodu. Punto e basta."

  Sram na naród. Jestem egoistą i nie życzę sobie mnie okradać. Sam zapracowałem za coś moim wysiłkiem i nie życzę sobie, żeby ktoś okradał mnie przez podatki, w tym inflację.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @SpiritoLibero 15:45:12
  Ano ma, bo bank centralny to wymysł Marksa i tłumaczenie, że to dobry pomysł na przykładzie USA to tak jak mówienie, że wolność to niewola (USA kiedyś miało gospodarkę rynkową, dzisiaj to socjal na maksa)

  Uuuu. Widzę, że nie mamy podstawowej wiedzy: Artykuł 1, sekcja 10

  Mówisz o tym złocie, które jak jeden facet twierdzi przetapia, żeby zaspokoić apetyt Chińczyków?:
  http://kingworldnews.com/kingworldnews/KWN_DailyWeb/Entries/2013/7/9_Game_Over_-_Its_All_A_Farce%2C_The_Fed_%26_German_Gold_Is_Gone.html
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @autor
  Wow, tłumaczenie jaki socjalizm jest dobry na przykładzie USA. Orwell by się nie powstydził. A co z US constitution? Ktoś dla jaj sobie wpisał nakaz używania parytetu kruszcu? Zawsze pojawia się to zdanie odmieniane w każdym przypadku: "Jeśli suwerenna emisja pieniądza jest dobrze zorganizowana i kontrolowana...", "Jeśli my byśmy tylko rządzili...". Inflacja jest podatkiem i obciąża zawsze najbiedniejszych a standard złota i srebra został wpisany po to, żeby uniknąć hiperinflacji.
  Krótka historia FED ( 1 )
 • @DelfInn 22:43:41
  Nie musisz mi na nic odpowiadać, bo ja znam odpowiedzi - kwestia jest tego czy umiesz wyjść poza ramy schematycznego myślenia. Ja wbrew pozorom nie jestem antykatolicki. Niech Kościoły zrezygnują z dotacji państwowych tylko i winni pójdą siedzieć. Jest mi obojętne kto w co wierzy.
  Mea Maxima Culpa: Cisza w domu Boga
 • @DelfInn 21:08:30
  Odpowiem tylko na jedno: pisałem o tym na NE, ale było zamieszanie na nim i straciłem w nim konto.

  I tak się zapytam "Ojciec Murphy był szatanem takim samym jak rabin z jesziwy, komendant policji z twojego miasteczka, lubiany nauczyciel sportu."
  Więc dlaczego kościół (jakikolwiek, bo dla mnie to jedno i to samo) mniema się za nauczyciele ludzi skoro jak sam mówisz nie różni się od reszty społeczeństwa?

  Podziwam też obronę winnych. Na pewno nie przeszkadza ci to w jeździe na Jaruzelskiego? Dysonans poznawczy?

  I zakładam, że nikt kto krytkuje ten film nie obejrzał go...
  Mea Maxima Culpa: Cisza w domu Boga
 • @ssak 08:24:08
  Ja swoją pracą zarabiam pieniądze złodzieju... A jeżeli 2+2 kiedykolwiek dla was może być 11 to pozostawię to bez komentarza. Wasz wybór.
  Do Katolików, PiSowców, feministek itd.
 • @programista 15:17:54
  Czyli karać ofiary, za to, że bronią się przed kradzieżą. Waszym celem jest śmierć. Wyrzeczenie się życia. Dzieje kolektywizmu to dzieje wojen i plag. Twierdzenie, że mydło zagraża życiu, że Słońce kręci się wokół Ziemi. Możecie wybić wszystkich co myślą, że 2+2=4, ale to wciąż będzie 4. Period.
  Do Katolików, PiSowców, feministek itd.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031